Duygularınızı bir kenara bıraktığınızda neler başarabileceğinize inanamayacaksınız.
İddiada yüzde seksen başarı ihtimali
Duygusal bahsi önleyerek iddia ihtimalinizi %80’e kadar artırabilecek yöntem!

20 yıl boyunca milyonlarca kişiyi ve oyunu inceleyen İngiliz Core Üniversitesi Profesörü Prof. Griffith’in muhteşem yöntemini Türkçe’ye çevirdik ve hizmetinize sunuyoruz.

Bu içeriğe ve kazananlar kulübü erişimine 12 taksitle ulaşabilirsiniz. Günlüğü 1 TL bile etmiyor.

Güvende hissetmeniz için iade garantisi veriyoruz.

Bizi değil, üyelerimizi dinleyin.
Üyelerimizin özel yaşamına saygı ve kişisel bilgilerin gizliliği yasası nedeniyle isim ve fotoları saklamak durumundayız. Ancak gruba eriştiğinizde hepsiyle şahsen tanışıp iletişime geçebileceksiniz.

kazanç görüntüsü
NEDEN ÜCRETLİ?
Griffith'in yöntemi maliyetini hemen çıkarır

“Neden bu yöntemi kendimiz kullanmıyorsunuz da satıyorsunuz?”

En çok aldığımız soru. Elbette kendimiz de kullanıyoruz. Ama programın kuralları gereği, sizin ettiğiniz kardan da ufak bir pay alıyoruz. Böylece herkesin parasıyla da para kazanmış oluyoruz. Kendi kazancımızın yanında, binlerce üyemizden elde ettiğimiz kazanç da ekleniyor. Ve başkasının da bu yönemleri bilmesi bizim kazancımızı azaltmak yerine artırmış oluyor.

Bu bir piramit sistemi midir?

Hayır, bu bir kısa yoldan zengin olma, yüzde yüz kazanç elde etme ya da saadet zinciri uygulaması değildir. Sisteme kimseyi getirmeniz ya da bizden sürekli bir şey satın almanız gerekmez. Yönteme erişir ve kendi çıkarınıza kullanırsınız. Biz yasalara uygun olarak kurulmuş bir içerik üreticisiyiz.  

“Ya size kazancımdan size pay ödemezsem?”

Zorla paranızı alamayız elbette. Ama kuralları ihlal ederseniz diğer üyelerimize haksızlık olmaması için sizle çalışmaya devam edemeyiz ve gruptan anında çıkarılırsınız.

"Ne kadar ödeyeceğim?"

Üç seçeneğiniz var:

- BASİT: Griffith’in ilk yöntemi: 300 TL (12 taksitle - İade garantili) + kazançtan yüzde 1

Günlüğü 1 TL'ye bile gelmiyor! BASİT başlamak için tıkla

- GELİŞMİŞ: Griffith’in ilk ve ikinci yöntemi + topluluk desteği: 500 TL (12 taksitle - İade garantili) + kazançtan sadece binde bir

Günlüğü 1.5 TL'ye bile gelmiyor! GELİŞMİŞ başlamak için tıkla
 
- UZMAN: Griffith’in ilk, ikinci ve üçüncü yöntemi + topluluk desteği + ek sırlar: 900 TL (12 taksitle İade garantili) + kazançtan sadece onbinde bir

Günlüğü 3 TL'ye bile gelmiyor! UZMAN başlamak için tıkla

 
Yöntemlerin farkı ne?

Her işte olduğu gibi, bu işte de ne kadar uzmanlaşmak istediğinize ve bütçenize göre istediğiniz kadar yönteme erişebilirsiniz.

Genellikle üyelerimiz önce basit'le başlayıp, faydasını gördükten sonra gelişmiş ve uzman paketlere geçiş yapmaktadır.

Ancak baştan bu yöntemleri almak yerine sonradan geçiş yaparsanız, bir güvenli hissetme bedeli olarak, ödeyeceğiniz fark iki katına çıkmaktadır.

Yani Basit'ten Gelişmiş'e geçmek için ekstra 200 TL yerine 400 TL, Gelişmiş'ten Uzman'a geçmek için ekstra 400 TL yerine 800 TL, Basit'ten Uzman'a geçmek için ise ekstra 600 TL yerine 1200 TL ödersiniz. 


"İade garantisi nedir?"

Dijital içerik sağlayıcısı olarak, 27 Kasım 2014 tarih ve 29188 sayılı Resmi Gazete Yönetmeliği uyarınca yükümlülüğümüzü yerine getiremezsek bir gün içinde sorgusuz sualsiz iade yapıyoruz.

kazanç görüntüsü
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

Botego Bilgi Teknolojileri A.Ş.
YTÜ Teknopark C1 108 Davutpaşa İstanbul
05337659001